Umělé květiny od nás vypadají jako živé.

Dodací podmínky

Po obdržení objednávky prodávající v nejkratším možném termínu elektronickou poštou kupujícího informuje o termínu dodání. Kupující má právo odstoupit od kupní smlouvy v případě, že termín dodání je pro něj nevyhovující, v takovém případě je povinen tuto skutečnost neprodleně oznámit elektronickou poštou, telefonicky nebo písemně prodávajícímu.

Postup při přebírání zboží

Před převzetím zboží je kupující povinen řádně zkontrolovat balení výrobku - tzn. výrobce a modelové označení výrobku, dále pak neporušenost obalu.

Jakékoli porušení celistvosti obalu je kupující povinen zapsat do přepravního listu. V případě, že má kupující pochybnosti o kvalitě přebíraného zboží, může zboží odmítnout, převzít nebo požádat řidiče, aby byl přítomen vybalení a kontrole výrobku. Podepsáním přepravního listu kupující stvrzuje převzetí zboží v bezvadném stavu. Tímto podpisem se komplikuje případná dodatečná reklamace.

Možnosti dodání

  • Osobní odběr - po dohodě lze osobně převzít na naší provozovně v Mnichovicích
  • Platba předem - zboží bude doručeno prostřednictvím České pošty či Radialtrans za jednotnou cenu 100 Kč (při nákupu nad 4.000 Kč doprava ZDARMA)
  • Platba na dobírku - zboží bude doručeno prostřednictvím České pošty či Radialtrans za jednotnou cenu 150 Kč (při nákupu nad 4.000 Kč doprava ZDARMA)


Při objednávce zboží Managreen o celkovém objemu nad 30 l bude kupující dopředu vyrozuměn prodávajícím o nákladech na dopravné, jehož výše bude účtována dle brutto váhy objednaného zboží a sazeb přepravců za danou váhu.

Při dopravě na Slovensko se cena za dopravu řídí aktuálním ceníkem dopravce v závislosti na vzdálenosti a hmotnosti zásilky. O této ceně bude kupující dopředu vyrozuměn.

designed by designed by Panavis & Panadela | contents ©2023 Umělé květiny |powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart | Květináče Lechuza